PETICE za Slovanskou epopej na Moravě

Slovanská epopej

Vážení členové a příznivci Moravské národní obce, na našem Facebooku jsme v pátek informovali o nové petiční akci za zachování Slovanské epopeje v Moravském Krumlově, která probíhala v sobotu 2. října v Brně na náměstí Svobody. V neděli večer nám naši příznivci zaslali podpisové archy s prosbou, abychom je poskytli všem, kterým není osud Epopeje lhostejný.


Vážení přátelé,
 
díky situaci, o které rozhodl znojemský soud dne 30. 9. 2010 v kauze Slovanská epopej jsme se rozhodli sepsat dne 2. 10. 2010 novou petici pro zachování Slovanské epopeje v Moravském Krumlově. Pokud nám chcete pomoci, vytiskněte si petici spolu s petičním archem, který najdete níže pod textem a pošlete ji všem svým přátelům a známým.
 
Žádáme proto všechny Moravany, Čechy i naše přátele, aby svým podpisem pomohli zabránit zneužívání práva a zastavit stěhování Epopeje, dokud nebudou shromážděny veškeré podklady, vyslyšeny všechny zúčastněné strany a případ kompletně vyřešen.
 
Petiční archy s podpisy prosím pošlete nejpozději do úterý 5. 10. 2010 na adresu: Hynek Vafek, Pionýrská 531, Moravský Krumlov, 672 01
 
Děkujeme za podporu

 
 
Petice v pdf (708 kB) ke stažení zde
 

petice-epopej-1
 
petice-epopej-2

4 odpovědi na “PETICE za Slovanskou epopej na Moravě”

 1. Petice je k dispozici také přímo na zámku v Moravském Krumlově poblíž pokladny, v nedělu jsem tam byl, tak jsem to rovnou podepsal.

 2. Dobrý den,

  naneštěstí jsem si petici přečetl až teď a už ji nestihnu odeslat poštou do požadovaného data. Alespoň tímto způsobem se však k petici připojuji.

  S pozdravem
  Luděk Šebesta, Břeclav, K.H.Máchy 27.

 3. Navrhuji vyhlásit den 7.října národním smutkem Moravy.
  Den, kdy bylo započato s krádeží Epopeje.

 4. Nechte Slovanskou epopej v Krumlove!!Nesouhlasíme s jejím přemístěním do Prahy!!!I jiná města než jen Praha mají snad právo na krásné památky!!!podepisujem se pod petici za zachovaní na součas.místě.Děkují Klímovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *