OSOBNOST MORAVY 2020 – Zahájení pátého ročníku

Vážení příznivci, Moravanky a Moravané, je začátek roku 2020 a my pořadatelé ze spolku Moravská národní obec si vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat nejen ke sledování, ale především k aktivní účasti na již pátém ročníku iniciativy „Osobnost Moravy“.

Také v letošním roce hledáme známou, či méně známou moravskou osobnost, jejíž činnost přispívá k utváření dobrého jména naší krásné země Moravy. A právě takoví lidé si dle našeho názoru zaslouží naše ocenění. Pokud někoho takového znáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj návrh. My, pořadatelé, rádi vámi navrhovanou osobnost oslovíme, získáme její souhlas a poté zařadíme mezi nominované osobnosti. Každý člověk může přispět k co největší objektivitě při rozhodování, kdo se stane Osobností Moravy pro rok 2020.

Pravidla ankety:

– Termín ukončení sběru nominací: 14. červen 2020. Do té doby je možné posílat své návrhy na adresu osobnost@zamoravu.eu či na FB stránku Osobnost Moravy. Není třeba získávat souhlas s nominací ze strany nominovaného, to učiní komise — nicméně je otevřena možnost získat souhlas s předstihem, o čemž je třeba komisi informovat.

Od 28. června (12:00 hod.) do 13. prosince (12:00 hod.) bude otevřena hlasovací anketa.
Po uzavření bude vyhlášeno jméno vítěze — Osobnosti Moravy 2020 na stránkách Moravské národní obce.

Závěrem bychom rádi poděkovali vám všem příznivcům za zájem a spolupráci během uplynulých čtyř ročníků této internetové ankety. Věříme, že nám zachováte svoji přízeň i v letošním roce. Víme, že na Moravě žije a pracuje mnoho výrazných osobností z nejrůznějších oborů lidské činnosti. Proto se nemusíte bát zasílat, nám pořadatelům, své návrhy, netrpělivě je budeme očekávat. Již předem vám za ně děkujeme.

Sledovat nás můžete zde:

Stránky Moravské národní obce: Osobnost Moravy
Facebook iniciativy: Osobnost Moravy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *