Moravská vlajka – čtrnáct let na radnicích
Vzpomenete si ještě, jaké to bylo před 14 lety? Říct nahlas, že jste Moravan, Moravanka, vystavovali jste se nepochopení nebo údivu. Moravská vlajka na úřadu, co je to za nesmysl … Jenže krůček po krůčku a dnes jsme o pořádný kus dál. Ti, co se před 14 lety teprve narodili, by možná ani nevěřili, že … Pokračování textu Moravská vlajka – čtrnáct let na radnicích
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web