Moravská vlajka – čtrnáct let na radnicích

Vzpomenete si ještě, jaké to bylo před 14 lety? Říct nahlas, že jste Moravan, Moravanka, vystavovali jste se nepochopení nebo údivu. Moravská vlajka na úřadu, co je to za nesmysl … Jenže krůček po krůčku a dnes jsme o pořádný kus dál. Ti, co se před 14 lety teprve narodili, by možná ani nevěřili, že … Pokračování textu Moravská vlajka – čtrnáct let na radnicích