OSOBNOST MORAVY 2016 – Vyhodnocení ankety

Vážení příznivci ankety Osobnost Moravy 2016, hlasování v anketě dospělo ke své­mu konci. Jsme upřímně potěšeni velkým zájmem o zapojení se do hlasování. Do­kladem toho je celkový počet hlasů, který dosáhl výše 15 755. Každý z těchto hlasů je jedinečný a má svou váhu. Do posledních dní nebylo jasné, která z dvaceti nomi­novaných osobností se stane Osobností Moravy 2016. Nakonec tato pocta náleží na základě Vašich hlasů panu Jiřímu Jilíkovi, kterému srdečně blahopřejeme. Jemu ta­ké bude předána připravená cena. Informace o vítězi ankety naleznete zde. Pro do­plnění uvádíme pořadí prvních pěti nominovaných osobností, podle počtu obdržených hlasů:

1. PaedDr. Jiří Jilík | 2521 hlasů
2. Jarmila Šuláková | 2168 hlasů
3. Bc. Iva Bittová | 2141 hlasů
4. JUDr. Michal Hoskovec | 2070 hlasů
5. Luděk Bil | 1909 hlasů
 
     Rádi bychom touto cestou vyjádřili úctu všem nominovaným osobnostem. Ačkoliv obdrželi různý počet hlasů, všichni nominovaní patří mezi přední osobnosti společenského života naší drahé vlasti, země Moravy. Všem nominovaným, no­minujícím a hlasujícím děkujeme za účast v anketě osobnost Moravy 2016. Tímto prvním ročníkem anketa nekončí. Příš­tí rok proběhne další ročník — Osobnost Moravy 2017.
 

Koordinační tým iniciativy Osobnost Moravy

 
 
 

 

3 odpovědi na “OSOBNOST MORAVY 2016 – Vyhodnocení ankety”

  1. Děkuji všem, kdo mi poskytli hlasy v anketě Osobnost Moravy. Moc si toho vážím. Osobně si ale myslím, že skutečnou osobností Moravy je paní Šuláková a kdyby to šlo, rád bych jí všechny své hlasy předal. Přeji všem krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2017.
    Jiří Jilík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *