VYVĚSÍME! 2016

Vážení přátelé Moravy, vyhlašujeme opět fotografickou soutěž „Vyvěsíme!“ pro všechny, kterým Morava není lhostejná. Motivům se meze nekladou, můžete foto­graficky experimentovat nejen s moravskou symbolikou a vlajkou, ale i s morav­skými barvami jako takovými. Přitom se může jednat o květiny, draperie, oděvy, ozdobu domu, auta, bicyklu, okna, balkonu, pracovního stolu, cestování či dovole­nou, označení webových stránek nebo vlastní výtvarnou tvorbu. Nejlepší záběry bu­dou oceněny věcnými dary s moravskou tématikou.
 

 
PRAVIDLA
 
     Soutěže se může zúčastnit každý. Počet snímků není omezen. Zakázány jsou jen fotografie propagující násilí, po­tlačování práv a svobod občanů a tak podobně. Fotografie s heslem VYVĚSÍME! 2016 posílejte e-mailem na adresu MNO info@zamoravu.eu nebo vložte na zeď Facebooku sem nebo sem. Vaše fotografie budeme nahrávat do stejnojmenné fotogalerie na facebookové stránce zde, kde bude probíhat hlasování formou „To se mi líbí“. Vyhrává fotografie s nej­větším počtem „lajků“.
     Hlasování začíná okamžitě po zveřejnění fotografie ve fotoalbu a potrvá až do 31. srpna 2016. Dne 1. září 2016 budou vyhlášeni vítězové. Nemáte vlajku?
 
 
 
E-shop | Moravský patriot
Omalovánky pro Moravánky | ke stažení zde
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *