Osobnost Moravy – rozhovor pro ČRo Pardubice

Stanislav Blažek

Redakce Českého rozhlasu Pardubice pozvala člena našeho spolku a jednatele ankety Osobnost Moravy pana Stanislava Blažka do pořadu „Máme hosty“ k rozhovoru o průběhu letošního ročníku této ankety. Rozhovor se uskutečnil 23. října 2018 na dálku ze studia ČRo v Olomouci, s panem Blažkem hovořil redaktor Jakub Malý.

Upoutávka ČRo Pardubice:
„Spolek Moravská národní obec organizuje letos už třetím rokem iniciativu nazvanou Osobnost Moravy“. Jedná se o anketu, do které se podle návrhů veřejnosti dostávají osobnosti kulturního, uměleckého, akademického, sportovního a obecně společenského života. Morava přitom částečně zasahuje území dnešního Pardubického kraje. Kdo je letos nominovaný? A kdy se dozvíme vítěze? Hostem bude organizátor Stanislav Blažek. Moderuje Jakub Malý.“

Stanislav Blažek:
„V úvodu první části rozhovoru jsem nejprve v krátkosti představil náš spolek Moravská národní obec a dále jsme se společně s moderátorem pořadu „Máme hosty“ Jakubem Malým zmínili o skutečnosti, že nezanedbatelnou část současného Pardubického kraje tvoří moravské regiony Svitavska, Moravskotřebovska a Malé Hané.“

Velmi si vážíme zájmu Českého rozhlasu Pardubice, který nás v souvislosti s anketou Osobnost Moravy oslovil již podruhé. Za propagaci Moravy děkujeme do Pardubic.

Moravská národní obec

Celý rozhovor tady:
Vystřídá Pavlicu Goldflam? Lidé volí další osobnost Moravy


Stanislav Blažek ve studiu ČRo Olomouc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *