VYVĚSÍME! 2019 – fotosoutěž

Vážení přátelé Moravy, vyhlašujeme opět fotografickou soutěž „Vyvěsíme!“ pro všechny, kterým Morava není lhostejná. Motivům a fantazii se meze nekladou, můžete fotograficky experimentovat nejen s moravskou symbolikou a vlajkou, ale i s moravskými barvami. Může se jednat o květiny, oděvy, ozdobu domu, auta, bicyklu, okna, balkonu, pracovního stolu, cestování či dovolenou, označení svých webových stránek nebo vlastní výtvarnou tvorbu. Nejlepší záběry budou oceněny věcnými dary s moravskou tématikou.

PRAVIDLA

Soutěže se může zúčastnit každý. Počet snímků není omezen. Zakázány jsou jen fotografie propagující násilí, potlačování práv a svobod občanů a tak podobně. Fotografie s heslem VYVĚSÍME! 2019 posílejte e-mailem na adresu MNO info@zamoravu.eu nebo vložte na zeď Facebooku sem nebo sem. Vaše fotografie budeme nahrávat do stejnojmenné fotogalerie na facebookové stránce zde, kde bude probíhat hlasování formou „To se mi líbí“. Vyhrává fotografie s největším počtem lajků.
Hlasování začíná okamžitě po zveřejnění fotografie ve fotoalbu a potrvá až do 31. srpna 2019. Dne 1. září 2019 budou vyhlášeni vítězové. Nemáte vlajku? Pořídíte ji tady:
E-shop |  Moravský patriot

Omalovánky pro Moravánky | ke stažení  zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *