DOLNÍ BUŠÍNOV – Pozvánka na 2. nohejbalový turnaj

Vážení členové a příznivci oblastního sdružení MNO Haná, Vážené Moravanky, váže­ní Moravané. V sobotu 27. července 2013 nastoupí naše mužstvo ZAMORAVU.EU k dalšímu, 2. nohejbalovému turnaji, který se bude konat v rekreačním středisku Bozeňov. Pokud byste měli čas strávit sobotu v příjemném přírodním prostředí a zároveň mezi svými, tak přijeďte povzbudit naše družstvo. Nezapomeňte si s sebou vzít moravské vlajky, trička, další propagační předměty a hlavně dobrou náladu. Zde je několik fotografií z minulého turnaje, kterého se tým Moravské národní obce účastnil. Na setkání s Vámi se těší Stanislav Blažek, předseda oblastního sdru­žení MNO Haná. Turnaj začíná v 8.15 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *