VYVĚSÍME! 2020 – fotosoutěž

Vážení přátelé Moravy, vyhlašujeme opět fotografickou soutěž „Vyvěsíme!“ pro všechny, kterým Morava není lhostejná. Motivům a fantazii se meze nekladou, můžete fotograficky experimentovat nejen s moravskou symbolikou a vlajkou, ale i s moravskými barvami. Může se jednat o květiny, oděvy, ozdobu domu, auta, bicyklu, okna, balkonu, pracovního stolu. S moravskými symboly – nejčastěji vlajkou – můžete cestovat, označit své nebo firemní webové stránky a tak podobně. Nejlepší záběry budou oceněny věcnými dary s moravskou tématikou.

PRAVIDLA

Soutěže se může zúčastnit každý. Počet snímků není omezen. Zakázány jsou jen fotografie propagující násilí, potlačování práv a svobod občanů a tak podobně. Fotografie s heslem VYVĚSÍME! 2020 posílejte e-mailem na adresu MNO info@zamoravu.eu nebo vložte na zeď Facebooku Moravská národní obec nebo Chcu, aby na mojí radnici vlála moravská vlajka. Vaše fotografie budeme nahrávat do stejnojmenné fotogalerie na facebookové stránce tady, kde bude probíhat hlasování formou „To se mi líbí“. Vyhrává fotografie s největším počtem lajků.
Hlasování začíná okamžitě po zveřejnění fotografie ve fotoalbu a potrvá až do 31. srpna 2020. Dne 1. září 2020 budou vyhlášeni vítězové. Nemáte vlajku? Pořídíte ji tady:
E-shop | Moravský patriot
Omalovánky pro Moravánky | ke stažení tady

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *